Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges-e a szőr növés...

Lehetséges-e a szőr növés megakadályozása?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e egyes területeket a testünkön úgy kezelni (pl hónaj, nemi tájék), hogy ne nőjön azon a ponton a szőr, vagy csak radikálisan csökkenteni a növekedését?

18/F



2018. febr. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Van olyan, hogy "végleges szőrtelenítés", tudtommal nem szó szerint értendő a dolog, de sokáig nem nő ki utána! Csak sokba kerül sajnos.
2018. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az hogy zajlik, hogyan lehet csinálni és káros-e?
2018. febr. 11. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy káros. Keress rá a Google-ben, hogy "végleges szőrtelenítés"! Nem olyan, hogy otthon magadnak meg tudod csinálni, hanem el kell menni megcsináltatni.
2018. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ún. "végleges szőrtelenítés" annyira nem végleges, hogy mostanában már inkább csak "tartós szőrtelenítés" néven fut... Több fajtája is van, az IPL a legegyszerűbb és legolcsóbb, de még így is drága, és a sötétebb bőrű, sötétebb szőrzetű embereknek nem hatékony. Ami nekik hatékony, annak most nem jut eszembe a neve, az drágább, az is lézerkezelés. Ja, és mindkettő fájdalmas. 10-15 perc egy kezelés, legalább 5-6 alkalom (kb. havonta).

Én egyszer próbáltam az IPL-t, már a 2. kezelés után úgy tűnt, tök jó lesz, aztán a 3. után meg ugyanúgy visszanőtt... Úgyhogy nem folytattam tovább. Maradok a gyantánál, az sem fájdalommentes, de azért jobb egy kicsit.

2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!