Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barna folyásom van életemben...

Barna folyásom van életemben először, nincs égető érzés viszont időnként viszket és érzékeny.1 hete szedek fogamzásgátlót, ez váltja ki (már ilyen hamar) vagy fertőzés? Holnap vennek canesten kombi-t. Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a fogamzásgátló, de legjobb lenne ha visszamennel a nőgyógyászhoz és megnézetnéd magad.
2018. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugy tudom, az egy het utan meg nem produkal ilyet
2018. febr. 13. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban bármit produkálhat,sajnos,ami a mellékhatások között szerepel.

Próbáld ki a Canestent,aztán meglátod,de a doki lenne a jobb választás.

A barnázás természetes,hozzá kell szokni a szervezetednek a tablettához.

2018. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezekszerint a fogamzasgatlo tunete. ezt eddig is tudtam, csak azt hittem egy honal utan lenne normalis pl a folyas. koszonom a valaszokat, de azota nem viszketek es nem tapasztaltam fertozeste utalot.
2018. febr. 14. 08:47
 5/7 A kérdező kommentje:
ezekszerint a fogamzasgatlo tunete. ezt eddig is tudtam, csak azt hittem egy honal utan lenne normalis pl a folyas. koszonom a valaszokat, de azota nem viszketek es nem tapasztaltam fertozeste utalomm
2018. febr. 14. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,sőt,sokaknál már az első tabletta után beindul a barnázás,mert nem tolerálja a szervezet a mesterséges(úgymond felesleges)hormonokat.

Miután megszokta a szervezeted,elmúlik.

2018. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom!:)
2018. febr. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!