Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sétálás közben a forgómnál...

Sétálás közben a forgómnál minden lépésnél kattan egyet valami. Gerincsérvem van de ez valami más lenne?

Figyelt kérdés
Szóval amikor lépek a bal oldalamnál a forgómnál minden lépésnél kattan egyet és egyre fájdalmasabb minden lépésnél olyan érzésem van mintha valami nem lenne a helyén.Mitől lehet ez?

2018. febr. 15. 20:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felesleges körök amit csinálsz, bár mélyen zsebbe kell nyúlni, de sokkal hamarabb meg fog oldódni a problémád. Abba ne menjünk bele kitől mennyit vonnak....és ki mit kap ma az egészségügyben.
2018. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy olyan fórum, amin bárki leírhatja a véleményét, és én tudok olvasni, elmondhatom, hogy még senkin nem segítettek. A reumatológus kinevet és elküld neurológiára, az meg visszaküld a reumatológushoz. Ha megunod az oda-vissza dolgot elmész egy sebészhez aki viszont csak vágni tud. Ha ezekután még nem elég elküldenek pszichológushoz, hogy csak beképzeled a fájdalmat.

Ekkorra kb 100ezeret költöttél

2018. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Irigyellek, nekem a derekam eddig félmillában van.
2018. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

:D

Én az interneten ingyen megnéztem, hogy kell meggyógyulni, de könyörgöm, miért az adja a tanácsokat, akinél nem használt

2018. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szállj le rólam, olvastad valahol mit és mikor hogyan csináltam? Honnan tudod mennyi és milyen tapasztalatom van. Te aki voltál két szakorvosnál...
2018. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkotak. Tény hogy nagyon kevés vizet iszok, ezen változtatni fogok. Nem vagyok tehetős teljesen átlag szinten élek de csak is azért megyek fizetős vizsgálatokra mert nem akarok hónapokat várni egy egy vizsgálatra.Csináltattam talpbetétet 3dimenziós számítógépes eljárással de amióta hordom kicsit rosszabb lett az állapotom.Nyilván mert most más szögben terhelődik a csípőm viszont a talpamnak és a térdemnek használt a betét. Mri-t csak akut esetben csinál a kedves magyar eü... Az akut eset sztem nekik az amikor már nem tudok járni.. Köszönöm azt nem szeretném megvárni.. Szerintetek célzott kezeléssel pl gyógytornával lehet rajtam segíteni? Még nem súlyos a helyzet kb fél éve fáj de eddig gyógyszerek nélkül eltudtam végezni a munkám.
2018. febr. 18. 08:13
 17/25 A kérdező kommentje:
Fentebb írta valaki hogy lehet kezdődő ficam vagy porckopás. Mit tudok tenni ezekkel? Porckopásra kollagén ital jó? Ficam esetében mit tudok tenni?
2018. febr. 19. 20:18
 18/25 A kérdező kommentje:

Mivel ez egy olyan fórum, amin bárki leírhatja a véleményét, és én tudok olvasni, elmondhatom, hogy még senkin nem segítettek. A reumatológus kinevet és elküld neurológiára, az meg visszaküld a reumatológushoz. Ha megunod az oda-vissza dolgot elmész egy sebészhez aki viszont csak vágni tud. Ha ezekután még nem elég elküldenek pszichológushoz, hogy csak beképzeled a fájdalmat.

Ekkorra kb 100ezeret költöttél


teljesen igazad van!Ha a magyar EÜ höz mész akkor ez a forgatókönyv vár rád.Nekem azt mondta a neurológus hogy sérvem van és azért nem küld CT-re mert az is csak azt mutatná hogy sérvem van és amúgy is drága vizsgálat..Ezt mondta a doki..DRÁGA VIZSGÁLAT...havi 13ezer tb vonnak tőlem...na mind1...

2018. márc. 7. 21:26
 19/25 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy GYM ballt vagy fittballt a decathlonba (kemény 2990ft)és ezt használom szék helyett.A szék és a labda teljesen más dimenzió:) Nincs az a kényelmes szék ami ezt űberelni tudná.Sztem akinek sérve van mint nekem,tuti jót tesz.Nem fáj a derekam hosszú ülés után sem.Mindig mozgok rajta kicsit jobbra balra előre hátra így a gerincem nem gémberedik el.A farokcsont se fáj.Amikor kipróbáltam arra gondoltam először hogy ki volt az a barom aki a széket kitalálta.Akinek fáj a dereka vagy sérve van annak bátran ajánlom a GYM ballt.Sokkal jobb rajta ülni sokkal kényelmesebb.
2018. márc. 7. 21:34
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Kiderült már, mi a problémád? Sikerült orvosolni?

2018. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!