Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sétálás közben a forgómnál...

Sétálás közben a forgómnál minden lépésnél kattan egyet valami. Gerincsérvem van de ez valami más lenne?

Figyelt kérdés
Szóval amikor lépek a bal oldalamnál a forgómnál minden lépésnél kattan egyet és egyre fájdalmasabb minden lépésnél olyan érzésem van mintha valami nem lenne a helyén.Mitől lehet ez?

2018. febr. 15. 20:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igen kiderült:) az 5ös csigolyámban nincs porc már összenőtt. Ezért a 4es nagyobb terhelést kap és ott nem sérv van hanem csak domborulat ami nyomta az ideget.Hihetetlen hogy mennyire tud ez fájni. Xilox, diclac ot szedtem azzal elvoltam. Viszont a talpbetét óta drasztikus javulást tapasztaltam. Olyan szinten elmúlt amit nem hittem volna.Teljes életet tudok élni. A talpbetét rakott rendbe. Azóta ott is voltam kontrollon (5700ft) és látványosan javult a talpam is 4 havonta kell mennem kontrollra.A csípő kattogást viszont majdnem biztos vagyok benne hogy a denevérpad hozta ki. Túlnyújthatott és valami kimozdult a helyéről. 45fokos szögbe használtam ami nem sok.Minden nap talptornát csinálok és egész nap hordom a betétet teljesen rendberakott. Szeptemberben megyek konditerembe kicsit erősíteni persze csak ésszel de pl melohelyen gond nélkül emelem a 30kg os eur raklapot.Szabadnak érzem magam újra:) előtte meg olyan volt mint aki láncra van verve.
2018. jún. 24. 01:59
 22/25 A kérdező kommentje:
Eleinte a talpbetéttől is fájt.Január első hetében kezdtem hordani a betétet és febr 15én írtam be a kérdést tehát jó bő 1 hónap kellett hogy a derekam rendbejöjjön.
2018. jún. 24. 02:05
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez jó hír. :-)
2018. jún. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az:) főleg nekem.Akinek fáj dereka az csináltasson talpbetétet ha módja van rá. Mind1 hol meg melyik cégnél a lényeg hogy számítógépes 3d domborzat lenyomatos vizsgálat legyen.
2018. jún. 24. 16:00
 25/25 anonim ***** válasza:
No azért nem mindenkinek lesz jó, sok oka lehet a derékfájásnak. Neked bevált.
2018. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!