Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még javítani? Többi lent

Lehet még javítani? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon lúdtalpas vagyok és szeretném ha elmúlna mert eléggé fáj a térdem miatta hordok talpbetétet de nem nagyon segít ! 13 éves vagyok egyáltalán lehet még javítani vagy magammal viszem a sírba??

2018. febr. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban persze, lehet javítani. Sok opció van. Ortopédus tud tippeket adni/ pl lúdtalp-betét stb.
2018. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lúdtalptorna. Csodálom, hogy eddig még soha nem mondta neked orvos... A neten is találsz gyakorlatokat, szánj rá időt minden nap. Hosszú idő, de sokat fog javulni.

Mellette maradjon a betét is, azt ne hagyd el.

2018. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mondta orvos mert voltunk . Azt mondta hogy lábujjhegyre kell álnnom de ezt csak egy ideig tudtam csinálni mert a lábujjaim nem bírták így azt nem csináltam most lúdtalpbetétet hordok es most készülünk elménni a saját lábamra csináltatni egyet de köszönöm a válaszokat😀
2018. febr. 18. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint írtam, vannak gyakorlatoK. Tehát nem csak lábujjhegyre állás. Keresgélj a neten, és végezd rendesen, ha valaha is jobban akarsz lenni.

És nincs olyan, hogy "nem bírom", mert egy minimális ismétlésszámot ki KELL bírni. Aztán ahogy erősödik a lábad, úgy lehet emelni.

2018. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, dettó ugyanez a problemam, 13 eves vagyok, tornasz es sajnos az iszonyatos ludtalpam miatt ez akadalyoz a tornaban. Rengeteg helyen jartunk, volt aki azt mondta rogton hogy soha tobbe nem tornazhatok, volt aki azt mondta hogy csak a műtet megoldas es vegul eljutottunk egy nagyon kedves irtopedushoz aki nekem segitett. Ami nayon fontos! A ludtalp betet semmit sem er! Nem tudom hogy neked milyen foku a ludtalpad, de a ludtalp betet arra valo hogy lejjebb ne menjen a lab boltozat, megjavitani nem tudja. Velem az a helyzet, hogy ki tudja miert, brutalisan hajlekonynak szulettem, de annyira, hogy az mar abnormalis:), emiatt ott a lab izuleteim is nagyon “lazak” igy az en ludtalpam teljesen foldon van, lejjebb mar nem is tudna menni max minuszba. Szval nalam nem hatna semmit a ludtalp betet. Helyette viszont hasznaltam izomstimulator es rengeteget labtornaztam, (3honap) es most olyan szinten vagyok, hogy bar kozel nem mondhato a labam tokeletesnek, de mar egyaltalan nem akadalyoz a tornaban:))). Es lesz ez meg jobb is, csak sajnos idom alig van:/. Ami meg nagyon fontos, hox ezt nem halogathatod a vegtelensegig, mert 14-15 eves korban valami miatt mar keptelen megjavulni max mutettel (egy atlag lab 3 honap alatt jon rendbe , nekem azert nem mert mit irtam nekem elegge durva ludtalpam van) kitartast!! Egyebkent ha erdekel meg valami irj uzit;)
2018. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!