Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha valaki lassú?

Az baj ha valaki lassú?

Figyelt kérdés
Ma voltam a háziorvosnál influenza tüneteivel. Olyan volt, mint aki engem hülyének nézett, elmondtam a problémáimat és nem akarta elhinni. Lassan vetkőztem le, erre megjegyezte, hogy egy felnőtt ember nem így mozog, és látogassam meg a pszichiátriát, mert letörtnek is tűnök.
2018. febr. 20. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Válassz másik háziorvost.
2018. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de jelenthet bajt is. Például depressziót. Főleg ha emellé letörtnek tűnsz. Szerintem inkább lelkiismeretes az orvosod, nem bunkózni akart.
2018. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem baj, én is be szoktam lassulni. Egy időben volt aki nagyon sokat bántott érte.
2018. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem mennék többet hozzá. Azt hittem, valami komolyabb problémáról van szó, de hogy lassan vetkőzöl s beszólogat... Beteg vagy, mi a fura abban, hogy nem ugrándozol, mint egy bolha vagy bakkecske? Még ha alapból lassabb fajta is vagy, abban sincs semmi. Nem mindenki fürge, ettől még túlzás pszichiátriát emlegetni.

Én is letört vagyok olykor, influenzásan pedig nagyon az lennék. De az orvos felélénkített volna, ilyenkor szoktam elrohanni (az orvosok mindig felhúznak, illetve olyan dolgokat akarnak tenni velem, amit nem akarok. a hozzáállásuk még egész hidegen hagy - mivel extrém durvák sosem voltak, csak a szokásos "megmondom, mi legyen veled, kuss", csak érjem el, amit akarok s ami nekem jár).

2018. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérdezte, hogy milyen dolgok érdekelnek, vagy mit csinálok amire nem igazán válaszoltam, de azért mert nem szeretek ilyenekről idegenekkel beszélni.
2018. febr. 20. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta, hogy nem mosolygok? De most komolyan orvosnál mosolyognom kellene?
2018. febr. 20. 22:05
 7/8 anonim válasza:

Magyarországon jobb lesz, ha megszokod.

Itt még abba is képesek belekötni, hogy túl gyorsan pislogsz vagy miért veszel olyan gyakran levegőt.

Én a múltkor b*zi voltam egy családi ebédnél, mert gyúrok és nagyrészt húst eszek zöldségekkel.

Nagynéném férje szerint a homokosok esznek sok zöldséget.

2018. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Eric Clapton is lassú(kezű).
2018. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!