Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ezen az...

Miert van az, hogy ezen az oldalon kb. mindenki depresszios?

Figyelt kérdés
Most nem azert, de tenyleg ilyen nyomorultak az emberek? Marmint nem bantasbol irom, mert ezek nagyon rossz betegsegek es komolyak, csak nem ertem, hogy minek kell kiirni egy olyan kerdest, amit mar elotte 9999-en kiirtak. En nem szoktam ide feljarni, de mikor csak ugy kivancsisagbol feljovok vagy kerdezek, legalabb 5 ilyen kerdest latok egyszerre. Nem ertem, nem tudnak szocialodni? Hogyha teremtenenek kapcsolatokat, akkor gondolom nem lennenek ilyenek. De ehelyett csak itt sajnaltatjak magukat. Veszekedni nem fogok senkivel, nekem ez a velemenyem :)
2018. febr. 22. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy általánosságban is sok a depressziós ember. Hidd el, nem mindenkinek könnyű szocializálódni, azért próbálnak meg itt tanácsot, segítséget kérni.
2018. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert aki vidám, erős, elviseli a nehézségeket, ahogy tudja megoldja a problémáit - nem jön de kérdezni, kérni, hogy segítsenek. Ezért ezen az oldalon "sok" van.
2018. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát nem érted az emberi lélek működését, és még büszke is vagy rá.
2018. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megertem. De most ugy komolyan, szerintetek volt mar olyan, hogy valakit az mentett ki a betegsegbol, hogy itt leirtak neki valamit? Nem mondom, hogy nem, de valoszinu, hogy nem. Ezt maximum egy pszichologus tudja orvosolni, vagy barmi mas A VALO ELETBEN. Hogyha itt ul a Gy.i.k. elott szerintem csak meg rosszabbul fogja erezni magat, hogy o ilyen betegsegben szenved. Nem feltetlenul kell akkor masokkal beszelgetni, csak menjen ki a szabadba vagy nem tudom.
2018. febr. 22. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

"szerintetek volt mar olyan, hogy valakit az mentett ki a betegsegbol, hogy itt leirtak neki valamit?"


az a tapasztalatom - sajnos-, hogy bármelyik kategóriát nézve, igen kevés, hogy segíteni tudunk itt egymásnak. Talán egy kicsit segít, hogy "kiírja" magából a bánatát.

2018. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha kiirja magabol amit erez, annak a hatasa max fel napig tart. Utana megint elszomorodik. Na mindegy, szerintem akkor sincs sok ertelme. Bar azoktol kedves, akik probalnak segiteni.
2018. febr. 22. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel ezeknek az embereknek általában nincs senkijük, aki megértené őket, de itt mégiscsak ki tudják magukból írni.
2018. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!