Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ellenzi és veti meg...

Miért ellenzi és veti meg mindenki azt ha valaki öngyilkos akar lenni én is azt akarom minden nap. Depressziós vagyok nagyon és semmi nem megy és érdekel most már ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A dokikra is szarok mert ezt a problémát nem tudják megoldani....és csak azt akarom hogy elmúljon a fájdalom mert nem bírom tovább.

2016. ápr. 9. 22:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
Minden emberélet értékes.
2016. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én nem ellenzem.
2016. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
27%

Minden ember egyedi és megismételhetetlen. Egyébként engem érdekel, hogy miért depressziós valaki és miért akar öngyilkos lenni? Éhezik, minden nap fizikailag vagy lelkileg bàntalmazzàk, nincs fedél a feje fölött?

Ha meghaltak a szerettei és nincs senkije a vilàgon, akkor tényleg lehet depressziós az ember, de akkor sem lehet föl adni és a hit irànyàba kell fordulni, mert Isten mindenkinek segít.

Megkérdezhetem, hogy te esetleg miért vagy depressziòs?

2016. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek semmiben istenben meg aztán pláne nem utálom azt az ürgét akár csak ahol élek és magamat is egyetlen ember van akit szeretek senki mást és senkim sincs rajta kívül de ő mással van de engem jobban szeret de már nem bírom tovább nélküle vagy vele vagy nélküle sehogy ezek a választásaim nem tok mást.....
2016. ápr. 9. 22:25
 5/30 A kérdező kommentje:
Senki nem érezheti azt a fájdalmat amit én senki és már nem akarom tovább ezt...
2016. ápr. 9. 22:29
 6/30 anonim ***** válasza:
34%
Én azokat utálom, akik csak nyavalyognak, de semmit nem tesznek a helyzetből való kimozdulás érdekében. Akár fel, akár le.
2016. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mert már mindent megtettem de ő is olyan mint én de tudod mit ha ez nyavajgás akkor bekaphatod tövig jó majd ha az én helyzetemben leszel akkor pofázz neféj akkor nem fogsz te se én meg az ilyeneket utálom akik azt írják mint te
2016. ápr. 9. 22:37
 8/30 anonim válasza:
11%
Hàt làtom szép szó kinccsel rendelkezel. Ha ilyen stílusom lenne, én is depressziós lennék. Egyébként az öngyilkossàgról azt gondolom, hogy a gyàva emberek teszik meg, akik nem mernek szembe nézni a gondjaikkal. Azt hiszed mindenkinek olyan jó élete van? Màssal is történnek szar dolgok és vannak rossz helyzetben mégsem sajnàltatjàk magukat àlandóan.
2016. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatom és szembenézek a gondokkal ez ez nem átlagos gond hanem olyan amit nem tok meg oldani és egyszerűen az agyamra megy és én más mindent megtettem ami tőlem telik már bocs nem tehetek róla hogy vannak olyan érzések amikkel nem minden ember tud meg bírkózni mert nem képes rá egyszerűen.
2016. ápr. 9. 22:50
 10/30 A kérdező kommentje:
És ilyen a stílusom mert fel idegesítettél az előző válasszal.
2016. ápr. 9. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!