Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jartatok mar ugy hogy a...

Jartatok mar ugy hogy a hasmenes rosszkor jott ratok? Vagy egyszerre jott a hasmenes es a hanyas es baj lett mire ki ertel?

Figyelt kérdés
Elkapam 1 virust hanyas hasmenes es ugy jartam h futas a wcre hanyni de mire ki ertem a hasmenes is jott.persze vodor nem volt ti ien hejzetben h oldjatok meg?
2018. febr. 22. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A wc mellett van a kuka, abba hánytam. Vagy a mosdókagylóba. 😕
2018. febr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan hasmenés ami jókor jön? Én a wc-be fostam, a padlóra meg hánytam. Fordítva büdösebb lett volna.
2018. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt h nem ertetek a wcre egyikkel sem?
2018. febr. 24. 09:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen még nem volt. Olyan szokott lenni hogy érzem hogy ez most vagy hányás lesz vagy fosás de hogy kijön az biztos.
2018. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt már olyan hogy nem értem el és a földre hánytam.
2018. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiuk lanyok vagytok??leg szarabb hejzetmi volt ezzel??
2018. febr. 24. 10:37
 7/10 anonim válasza:

Kb pont egy honapja kaptam el enis egy virust olyan szintu hasmenesem volt hogy 5percenkent jartam a wcre es mintha pisiltem volna

Es egyik ejszaka ereztem hogy nagyon kell wcznem meg hanynom is, szoval futottam a wcre gyors leultem hirtelen nemtudtam hova hanyjak mert nalunk olyan a wc hogy ha leulok szembe egybol az ajto van szoval a tenyerembe hanytam de hat nem csak odament:D kozbe meg ahogy erolkodtem a hanyassal allurol is jott eleg kellemetlen volt.(bocsi ha gusztustalan de ez van):D De egyebkent velem fordult mar elo hogy nem ertem ki a wcre se hasmenessel se hanyassal de szerintem ilyen az emberek 99%val elofordul.

18/L

2018. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na az is jo lehetett.jo h nem latott senki
2018. febr. 25. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan volt hogy hánytam bortól, nem voltam részeg csak egyszerűen rosszul lettem tőle. Feküdtem az ágyban, de már arra nem volt időm, hogy kimenjek a wcre, épphogy fel tudtam kapcsolni a villanyt, megfogtam a szobakukát és abba hánytam.
2018. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csakénvagyokaznyugi válasza:

régi kérdés, de nálam most aktuális.


gyomorrontást kaptam, arra keltem fel, hogy nagyon hányingerem van.


vártam kicsit, felültem, hátha elmúlik, leültem a wcre is, mondván lehet hogy csak a hasam nem jó és a hasmenés miatt érzem azt, hogy hányingerem lenne. (biztos ti is voltatok már úgy, hogy annyira megy a hasatok, hogy hányingeretek lett közben, de hányni nem tudtatok, na mindegy) aztán éreztem hogy ez nem vicc, kiszaladtam a lavorért, mert még akkor nem jött ki semmi, visszaszaladtam a fürdőbe vele és abba hánytam, közben meg ment a hasam, mint a vízipisztoly, olyan szinten. hát nem volt kellemes így az éjszaka közepén :D

2022. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!