Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedobogna a szívem ilyenkor?

Bedobogna a szívem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Főleg munka közben szoktam észrevenni, de itthon is előfordul, mintha bedobogna a szívem, de nem tudom, hogy ez pontosan az-e. Kicsit olyan, mintha a szívemből indulna egy erősebb dobbanás, ami felfelé halad, és még a torkomban is megérzem egy pillanatra, pontosabban nem tudnám leírni. Átlagosan óránként fordul elő, és mindig csak egyszer, aztán elmúlik. Nem kávézom, energiaitalt szoktam inni, de csak hetente egyszer kábé.
2018. febr. 26. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Energia ital helyett igyál rendes kávét, azért mert az energia italokba sokkal több koffein van, kikészíti a szívet, sok fiatal idősebb korára ettől fog szenvedni! De most még nem érdekli őket hisz fiatalok, nem érzik.


Legjobb lenne a körzetidnek ezt elmondani!

2018. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!