Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez pitvarfibrillacio? Vagy mi...

Ez pitvarfibrillacio? Vagy mi ez a tünet?

Figyelt kérdés

Már egy párszor megtörtént velem,alltalaban nyugalmi állapotban.Ma is feküdtem az agyon és egyszercsak elkezdett össze vissza kalapálni a szívem....leginkább vergődő halhoz hasonlítanám 😁😁

Az egész csak pár másodpercig tart,De nagyon rosz érzés. Olyankor alig kapok levegőt. Felek pitvarfibrillacio ...bagy mi lehet?38 ff.



#szívbetegség #pitvarfibrillacio
2018. febr. 28. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitralis prolapsus
2018. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Trichopodus trichopterus
2018. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan átmeneti szívritmuszavar, de hogy milyen, azt csak az ilyen epizód alatt regisztrált EKG tudja megmondani. Lényeges lenne eldönteni, hogy pontosan mi ez, mert sok lehetőség van. Az alkalomszerűen fellépő pitvarfibrilláció véleményem szerint kevéssé valószínű, de ennyi adat alapján nem zárható ki. Ez egyébként a kevésbé veszélyes lehetőségek egyike lenne. Mindenképpen kardiológiai kivizsgálás javasolt, Holter EKG-val.
2018. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.az egy akváriumi halfajta ha nem tévedek....
2018. febr. 28. 16:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Már átestem több kardiológiai vizsgálaton a sűrű extráim miatt..

Volt szivultrahang,terheléses ekg...

Semmi szervi elvaltozast nem tálalták ,állítólag a szívem rendben....tanácstalan vagyok...

2018. febr. 28. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok az extrasytoleid, artalmatlan, nyugi.
2018. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!