Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony kreatinin szint,...

Alacsony kreatinin szint, lehet koze?

Figyelt kérdés
Vervizsgalaton voltam a het elejen,ma kezhez kaptam a leleteket.A koleszterin magas szintjerol nem lepodtem meg viszont most eloszor feltunt a kreatinin alacsony erteke.A normalis szint 0,8-1,3 nekem meg 0,7 erteket produkalt a verem.46 eves ferfi vagyok,kis tulsulyjal.interneten,olvasva a tuneteket alacsony kreatinin szint eseten,parral kuzdok en is :) levertseg,faradekonysag,csokkent teljesitokepesseg....November ota jarok kondi terembe,ahol hetente 3-4 alkalommal kb 1,5 orat toltok kemeny edzessel.Kerdesem,szerintetek a kreatinin alacsony szintjenek az en esetemben,lehet koze a kondizasnak??neten azt olvastam h a kreatinin verszintjenek csokkenese az izmok tomegenek csokkenesekor figyelheto meg ami az en esetemben nem igaz.Valaszaitok elore koszonom.

2018. márc. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Koleszterincsökkentőt, ha szedsz, akkor az gyengíti az izmokat, és leépíti.
2018. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább veseproblémára gyanakodnék. De majd az orvos úgyis megmondja
2018. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem szedek egyelore,sem gyogyszert se izom noveszto szereket,semmit.Mint irtam jarok kondizni,talan az lehet az oka az alacsony kreatinin szintnek??
2018. márc. 1. 20:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkepzelheto vese problemam van,ugyanis jo parszor feltunt ahogy sorozes kozben,barataimhoz kepest sokkal surubben kellett uritenem mint ok,most ahogy ti is valaszoltatok mar kezd kirajzolodni a kep.
2018. márc. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!