Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatinin szint emelkedést...

Péter0022 kérdése:

Kreatinin szint emelkedést befolyásolhatja-e az edzés és a tömegnövelő szerek fogyasztása?

Figyelt kérdés
Napi szinten edzek, saját testemmel és súlyokkal is. Mellette kb egy éve fogyasztok tömegnövelő szert, Hyper Mass 5000-et, ami ugye elég nagy mennyiségben tartalmaz Kreatint, egy adagban 4,68g többfázisú kreatin matrixot tartalmaz, én napi két adagot fogyasztottam. Szóval a problémám: az üzemorvos elküldött laborvizsgálatra a munkaköröm véget, a labor vizsgálatom kreatinin szintje 115 helyett 137 volt, a vizelet vizsgálatom jó lett. Most 6 napig nem szedtem a Hyper Mass 5000-et, és újra laborra küldtek, most már 128 lett a kreatinin szintem, a doki azt mondta ismételjük meg újra 3-4 hét múlva a labort, addig ne szedjem a szert, hogy kitudják zárni a vese működési zavart. Megnézik ismét csökken-e, vagy normális tartományra vált a kreatinin szintem. Szerintetek elképzelhető, hogy a Hyper Mass 5000 emelte meg a kreatinin szintemet? Másik kérdésem, ha az emelte meg, akkor ez szerintetek normális és használhatom a jövőben tovább, vagy le kell raknom? Valamint mennyi idő mire ürül a vérből a kreatinin, persze csak a többlet, felesleges, mert ugye kreatin van normális esetben is a szervezetben, egy egészséges határérték között.Járt már valaki így? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 3. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A hyper mass egy rakás szar, nem pedig "szer". Nem tudom mi értelme napi 2x egy rakás cukorral telivágni magad, de szerintem te se. Gondolom étrended az egy nagy 0. Kreatin fogyasztás mellet meg talán nem napi 1-1,5 l vizet kéne meginni és akkor talán nem lennének szarok a laboreredményeid.
2016. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!


Köszönöm a válaszodat és a fejmosást, van benne valami, amit írsz Én is úgy gondolom. Azért voltam kíváncsi, hogy a szer okozhatja-e ezt a vérképet, úgy gondolom főként ez miatt van,amiben te megerősítettél. Az ember figyeljen oda jobban, lehet ez elrettentő példa lesz legalább már másoknak!

2016. jún. 6. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!