Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fájdalmas hasi görcsöm...

Nagyon fájdalmas hasi görcsöm van, tanácsok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, laktózérzékeny (nem ettem semmi olyat, amire allergiás lennék) és most akkora görcs van a hasamban (középtájék) hogy ülni és feküdni egyáltalán nem tudok, állni is alig. Vettem be algopyrint és no spa-t is, hátha segít de sajnos nem. Családom dolgozik, és olyan 2-3 óráig haza sem érnek, én viszont úgy érzem mindjárt meghalok. Voltam WC-n de semmi szokatlan nem volt, kicsit olyan mintha levegős lennék de nagyon fáj..
2018. márc. 2. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél meleget a hasadra. És valahogy próbálj meg pukizni. Feküdj le mondjuk az oldaladra és húzd fel a lábaidat, az is segíthet.
2018. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta, köszönöm szépen. A Forró vizes poharat (fedett tetejűt) rátettem és már most is jobban érzem magam.
2018. márc. 2. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen az vakbélgyanús. Ha hazajön a családod, vitesd el magadat a sebészetre.
2018. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már voltam vakbél gyanúval a sürgősségin, de akkor tejeset fogyasztottam azért volt a görcs. Most már teljesen jól vagyok, köszönöm hogy megmentetted a napomat :D
2018. márc. 2. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, szivesen. :D
2018. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Lehet amúgy hogy terhes vagy
2018. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te idióta, egy fiú hogy lehet terhes, mondd már el nekem?! Olvasd már el rendesen a kérdést mielőtt ide írsz.
2018. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!