Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányom mostanában egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom mostanában egy lányt hoz haza éjszakánként, mit kell egy szülőnek ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

23 éves a lányom és eddig csak fiúi voltak. Mostanában a fiúját sem látom,4 éve járnak. Kérdeztem, hogy-hogy nem jön hozzánk a srác, azt válaszolta minden rendben köztük, együtt vannak.

Heti 1-2 alkalommal hallom, hogy a lányom egy másik lány társaságában érkezik haza és szinte biztos vagyok benne, hogy nem sima lányos ittalvás miatt.

Gondolkoztam hogy rákérdezzek-e, de nincs merszem rákérdezni és nem tudom hogy egyáltalán jó ötlet-e. Nem tudom mi ilyenkor a megoldás



2014. aug. 30. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Barátnője, lehet hülyéskednek s röhögnek, de szerintem nem kell rosszra ghondolni, húgomnak annó volt olyan barátnője h játék közben kitett 3-at :D
2014. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezz rá az a legegyszerűbb.
2014. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá nyugodtan (tapintatosan) nincs belőle semmi vagy elmondja vagy nem ha nem mondja el akkor pedig nem kell erőltetni a témát de éreztesd vele hogy nem baj és ettől ugyanúgy szereted még ha más is van..:)
2014. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
4 éve barátja..nem hiszem, hogy lezbikus lenne.
2014. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit. magánélet, ha biszex, előbb-utóbb úgyis beavat. meg amúgy is, akkor meg mi vaaaan, ha az?
2014. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
semmi gond nincs ezzel, élvezik az életet, hagyd őket békén
2014. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem úgy általában beszélgessetek többet, ha jó a viszonyotok, magától is meg fog nyílni és elmondja, ha van mit.
2014. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Elbeszélgetni vele.
2014. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
talán kicsitt elpoénkidva megemlítheted neki, h ha "vő"d helyett "menyed" lenne azt se kell eltitkolnia, attól még semmi se fog köztetek változni! :-)
2014. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Rákérdezni, mint szülő aki jóindulatúan feltehet egy érdeklődő kérdést, belefér.


De egy 23 felnőtt nőt, még ha veled lakik, még ha nem is ő fizeti a számlákat, akkor sincs jogod felelősségre vonni, a szerelmi élete ugyanis az ő magánügye.


23 éves...


Amíg nem csapnak lármát, nem okoznak anyagi kárt, nem keveri rossz társaságba, nem szoktatja drogozásra... addig hol a probléma, miért úgy teszed fel a kérdést, hogy "mit kell egy szülőnek ilyenkor tenni"?


Egy dolgot kell ilyenkor tenni, együtt örülni a lányoddal ha boldog.


26/F

2014. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!