Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a füldugulásomat? (5 napja van bedugulva)

Figyelt kérdés
5 napja be van dugulva az egyik fülem, a bal. Alig hallok rá, elég jól be van dugulva. Ilyen hosszan még nem volt nekem, viszont egy hete már náthás vagyok, bár az nem tudom mennyire függhet össze. Gondolkoztam azon is, hogy fülzsírral lenne tele, de napi szinten tisztítom, már vettem rá sprayt is, naponta fújom de nem tisztítja ki. Meleg vízzel átmostam, az sem segített. Esetleg valami házi módszer, amivel meg lehetne szüntetni? Tudom, mennyek el orvoshoz és kész, egyszerű, viszont én nem arra vagyok most kíváncsi. Ha ''mennyél orvoshoz'' hozzáfűzni valód lenne akkor kérlek hagyd szó nélkül ezt a topikot, köszi :)

2018. márc. 4. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 5 napja ez van,semmi házi praktika nem fog segiteni .

Nem mondom menj orvoshoz,mennél később kerülsz oda ,annál nehezebb lesz eltávolitani .Aztán majd ha végleg halláskárosult leszel ,vess magadra .

2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orrcseppet kell használni. Nyilván a nyálkahártya hurut átterjedt a fülkürtre is. Lassan gyógyul.
2018. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!