Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez vagy mihez fordulhatnék?

Kihez vagy mihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, úgy érzem teljesen elveszítettem az irányítást az életem felett, bármit szeretnék mindenhol csak falakba ütközök, le kell mondanom már szinte mindenről. Mozgássérült vagyok, de nem kaphatok rehab kártyát mert nem tudnak rehabilitálni úgyhogy nem is dolgozhatok. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék :(

2018. márc. 5. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A magam tapasztalatát tudom elmondani, hogy voltam hasonló helyzetben. Nem láttam a kiutat, ilyenkor legbölcsebb dolog ha elfogadjuk azt ami van, mert az akarás falat is emelhet.

Majd az élet sodrása hoz valamit csak legyél türelemmel, lehet, hogy ez most a dolgod. Nem jó elébe menni a dolgoknak. Azért remélem valami ellátásod van?

2018. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rokkantsági járadékot kapok de az nagyon kevés, nem tudok belőle megélni
2018. márc. 5. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kihez vagy mihez fordulhatnék?"


Az Istenhez, mert Ő tudja, hogy mi válik javadra a lelki-tisztulásod-fejlődésed érdekében.

Mert Ő a szeretet, és Ő nem azt adja amit az ember pillanatnyilag jónak gondol, vagy érez. Mint a gyerek nevelésnél sem hallgathatunk mindig a gyerek akaratára, mert még nincs tapasztalata, hogy minek mi a következménye. A szülóre kell bíznia magát, mert tudja érzi, hogy a szülő szereti, és jót akar neki, még akkor is ha pillanatnyileg duzzogás vesz erőt a gyereken. Ez nem tántoríthatja el akkor sem a szülőt, mert van már (reméljük) tapasztalata a dolgok következményei felől.


Az Isten is jó Atya, és szeretné az Életre nevelni az arra nyitott szíveket, az alázatosokat. Akik kérik a vezetést, és el is fogadják azt.

2018. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!