Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova fordulhatnék?

Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy dinnyét. Nagyon zavar, nem érzem így jól magam. Sosem voltam sovány, de ez azért ilyesztő, mert csak a hasam ekkora. Mintha 4 hónapos terhes lennék. De nem vagyok terhes. Már régóta mozgok, heti 1-2-3 erösítő vagy kardió edzés. Már néhány hete nem eszek cukrot és fehérlisztet. Már mennyiségre is keveset eszek. Nem érzem magam puffadtnak, csak kinézetre. Ja és a hasizmom is rendben van, mert edzésen a hasizommal kapcsolatos gyakorlatokat jobban bírom, mint a vékony edzőtársaim. Ilyenkor kellene valami kivizsgálás? De hol? Nem tudom, számít-e ebben a dologban, de 13 éve volt egy császárom, 4 éve meg sima szülésem.

2018. jan. 15. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Először sima belgyógyászati vizsgálat. Utána hasi és kismedencei ultrahang + vér és vizelet vizsgálat.
2018. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!