Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tinitus fül probléma?

Delavega kérdése:

Tinitus fül probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb, egy éve halkan sipol a jobb fülem, ez még nem a zavaró kategória, csak este nehéz elaludni. Hogy ha hallok a jobb fülemmel, és zene hallgatás után teljes csendben van a sípolós fülem, kb 2 óráig, majd vissza áll. Alvás után ébredés kor is csendben van "teljes csendben, majd történik valami, és bekapcsol a sipolas a jobb fülemben. Voltam, ctn,mrin,minden negatív, belenéztek a fulembe kívülről semmit sem találtak, akkor vajon mitol Lehet. 32 éves vagyok. Korábban soha a büdös életben nem volt ilyen bajom. Nem tudom, hogy kihez kellene még fordulni. Alvásra szedek gyógyszert, Másképp nem megy. Nem dohányzom. Fuleszet meg volt. Negatív. A válaszokat előre is köszönöm. Szerintem nekem nem.a full miatt van ez.

2018. márc. 5. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte teljesen ugyanez van (jobb fül sípolás, viszonylag halkan, elviselhetően), csak már 6 éve tart. Nem tudnak vele mit tenni. Én is szedek tablettát lefekvés előtt (fél db. Imovane-t), talán ezért nem zavar annyira olyankor sem. Időnként viszont felerősödik, ekkor attól félek, hogy úgy marad, de aztán szerencsére visszahalkul. Néha a bal fülem is rákezd, de ez is csak átmeneti. A TB nem támogatja a tinnitus elleni harcot, így az SZTK-ban nem is reménykedj, de így, 1 év után már a magándoki sem fogja tudni megszűntetni, legfeljebb elkér 2-3 százezret, hogy hátha...
2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember él igy,köztük én is,már 25 éve biztosan .

Nagyon sok oka lehetséges .Ez annyira bonyolult,hogy a világ orvosai nem tudják pontosan az okát .Így megfelelő gyógyszer sincs rá .Külső zajoknál nem is hallom .Lefekvéskor zavaróbb .Számtalan vizsgálaton estem már keresztül .

2018. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a fül hibája, azért negatív. Az agyban keletkezik.
2018. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Elolvastam őket, hát akkor nem vagyok egyedül ezzel, én este fél leponexet szedek, más gyógyszer nem használt az alvásra, nekem ez az egész alvás zavarral kezdődött, majd jött rá a fulsipolas. 1 hónap kórházban fekvés volt, míg meg nem találták a megfelelő gyógyszert a sok közül, ez az 1 hatott. A problémát a füllel kapcsolatban nem találták meg. Kitartas nektek is. Akkor emiatt nem igen százalékoltatnak le. Remek, ti hogyan tudtok aludni?
2018. márc. 6. 15:49
 5/5 A kérdező kommentje:
25 év azért az elég sok, gratulálok a kitartást hoz, nekem még csak 1 éve kezdődött, nem felejtem el azt a napot. Tehát az agy rendellenes működése? Bizonyos területe miatt hallomjuk a fulsipolast? Ez sok mindent meg magyaráz. Én brainwave frekvencia zaj generátoral probalom elmaszkolni, ami sikerül is. A fulsipolast hasonlít a vezetékes telefon hangjahoz, csak halkabban. Nincs értelme vitaminokkal probalnozni,?
2018. márc. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!