Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a hatàr...

Szerintetek mi az a hatàr aminél orvoshoz kellene fordulni?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam éjszaka nagyon sokat beszélek àlmomban, szinte majdnem minden nap. Voltak furcs dolgok amiket meséltek és nem emlékeztem rà. pl. éjszaka felültem, a földről felvettem a papucsom és nézegettem, anno mikor kb 6.os lehettem anyumékkal aludtam egy szobàba arra keltek hogy az erkély ajtón akartam kimenni. úgy vittek vissza az àgyba. Nyàron volt egy olyan szintu fàztam az éjjel kerestem a takaróm (erre emlékszem) baràtommal àlltam le veszekedni adja màr vissza tuti ő vette el de nem volt sehol. Végignéztem a hàzat és a konyhàban az asztalon volt a takaró. (tuti én vittem ki) Nem egyszer volt olyan baràtomnak mondtam ha nem tud aludni nyugodtan üljön a gépnél ő oda is ült én elaludtam és kb màsfél óra mulva leàlltam vele veszekedni mikor jön màr el onnan mindig csak gépezik stb. Erre se emlékszem csak ő mesélte el. Szerintetek meddig mondható türhetőnek a dolog? Mikor jobb inkàbb orvoshoz fordulni vele?
2018. márc. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, kérj alváslabor vizsgálatot. A leírtak alapján alvajáró vagy, ami életveszélyes lehet. (Nem maga az alvajárás, hanem ha közben leesel valahonnan vagy baleset ér.)
2018. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


A linket azért szúrtam ide, mert apám is alvászavarokkal küzdött, igaz nem ilyen jellegűekkel. Ő elment az egyik alváscentrumba, ahol ott kellett aludnia, majd alvás közben figyelték a szervezetét műszerekkel. Ezt követően kapott egy gyógyszeres kezelést, majd lélegeztetőgépet kapott.


A lényeg, valószínűleg Neked is tudnak segíteni, mivel az intézményeknél az is ki van írva, hogy alvajárást is tudnak kezelni.


Jó egészséget kívánok!

2018. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2018. márc. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!