Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hashajtótól miért van...

A hashajtótól miért van hőemelkedésem és fájdul meg tőle a fejem?

Figyelt kérdés

Pár éve sajnos a "nagymunkát" elősegítendő heti rendszerességgel szednem kell hashajtó cseppet (Guttalax, átlag 15-18 csepp 1 este egy héten), de a fenti tüneteimet csak mostanság kísérleteztem ki, hogy a gyógyszer okozhatja. Beszedem lefekvés előtt, reggelre persze már nulla hatása van, mert gondolom, megszokta a szervezetem (más meg nem hat, próbáltam természetesen megoldani), dél körül viszont elkezd felmenni a testhőm 37-37,3-ig (érzem is, levertebb leszek, fázósabb), ami estére visszaáll a normál 36,3-ra. A fejfájás csak ritkábban jelentkezik, de akkor nagyon erősen.


A felhalmozódott méreganyag és a hozzászokás okozhatja nálam ezeket a tüneteket? Pár éve ennek az előzményével (borzasztó lassú az emésztésem és kb. szülök hetente) voltam orvosnál, nem találtak semmi különöst (nem volt gyomor- és béltükrözés, ezeket mindenképpen elkerülöm).


25/F


2018. márc. 12. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóval össze akarod fosni magad.
2018. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!