Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy hízzak?

Mit tegyek, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
Most fejeződőtt be nálam az anorexia, és hízni szeretnék. Igem, tudom, egyek többet, többször, de nekem ez nem segít, nem változtam semennnyit. Van-e valami torna szerűség, vagy feladatsor, ami segítségével felszedhetnék pár kilót?

2018. márc. 14. 12:40
 1/1 Metionin ***** válasza:
Sportolj! Én évekig jártam mindenféle orvost, előírtak nekem étrendet stb. mert nem tudtam hízni. Direkt nem sportoltam mert féltem hogy attól még fogyni fogok. Utólag kiderült hogy hülyeség mert mióta sportolok, 10 kiló jött rám de izomban. Ránézésre alig vagyok nagyobb mint azelőtt (ruháim is ugyanaz a méret) de pl. a vérnyomásom jobb lett és több jó egészségügyi hatást is tapasztaltam. A mozgástól jobban is esik az étel. Én bicikliztem, aztán futottam, néha edzettem súllyal és most ilyen dinamikus jógaszerűséget csinálok.
2018. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!