Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászatra vagy a sebésze...

Bőrgyógyászatra vagy a sebészetre menjek a talpamon található tyúkszem problémával? Esetleg alternatív gyógymód is létezik?

Figyelt kérdés

Már jó ideje próbálok megszabadulni a tyúszemtől,ami a talpamon, közvetlenül a lábujjaim alatt,középen alakult ki.

Próbáltam már tapaszt is tenni rá,de sajnos nincs semmi hatása.

Viszont eladóként dolgozom,és sokat kell gyalogolni.Minden egyes lépés kínzó fájdalommal jár és a nap végére már alig tudok járni.


2018. márc. 20. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben sebesz. A borgyogyra rengeteget kell várni
2018. márc. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már majdnem el mentem bőrgyógyászatra hogy ki vágja de sikerült magamnak eltüntetnem.

Én úgy csináltam hogy teljesen fel puhítottam át áztattam. A tetejéről lekapartam a bőrt, és láttam hogy tele van apró fekete pontokkal. Fogtam egy szemöldökcsipeszt és bár kellemetlen volt, de el kezdtem kitépkedni belőle ezeket a fekete pontokat. Kicsit be is vérzett de nem volt vészes. Mikor már nem láttam benne több ilyet akkor olyan volt mint egy kis lyuk. Ezt le fertőtlenítettem teljesen és le ragasztottam sebtapasszal. Ezt követően mindig fertőtlenítettem és be gyógyult a kis lyuk és azóta egyszer sem jött vissza. :)

2018. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naturland tyúkszem írtó balzsammal kezd el kenegetni, pár nap alatt könnyen el tudod te magad is távolítani. Nem drága, drogériákban is kapható és szerintem a legjobb krém tyúkszemre.
2018. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2018. márc. 20. 17:13
 5/5 anonim válasza:
Egy jó pedikűrös is el tudja tüntetni. A lényeg az, hogy a tyúkszem "gyökerei" ki legyenek szedve. Onnan kapja a növekedéshez az energia utánpótlást. A tyúkszemtapasz csak a bőr felső rétegét szedi le.A sebész pedig egyből bicskával esik neki. Pedikűrös úgy el tudja tüntetni, hogy nyoma sem marad. Egy picit fáj csak, amíg a gyökereit tépkedi ki.
2018. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!