Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm drogozik de nem engedi hogy leszoktassam róla, és nem hallgat rám?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Bunkóságnak hangzik, de ha belegondolok a helyzetedbe, én kihátrálnék a kapcsolatból.
2018. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben legjobb kilépni a kapcsolatból, azonnal.
2018. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

"nem engedi hogy leszoktassam róla"

Nem is neked kell leszoktatnod, magától kellene rájönnie hogy hülyeséget csinál. Azért érdekes a megfogalmazásod, mintha a háziállatodról beszélnél...


"és nem hallgat rám?"

Még ha nem is hallgat rád, de hogy nem is gondolkozik el az baj. Mindenképp kell hogy felnyissa valami a szemét a témával kapcsolatban kellene nézetni vele dokumentumfilmeket.

2018. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos én, aki mindig mindenkinek segítek és mindent menteni akarok és nem eldobni, de jelen esetben egy dolgot tudok mondani: tipli.


MENEKÜLJ!!!!

2018. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
D szeretem, nemtudom csak ugy elhagyni:
2018. márc. 21. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ő dolga , majd fokozatosan egyre több ember baja lesz . Szakértőket keressetek tegyen lépéseket mi miatt teszi stb . De ha elmúlik a lelkiismereted hangja meg nem leszel zsarolható lepattansz . Ismerem a helyzetet , sose kezdj többet -narkóssal- piással- nyugtatós klinikai kezeltekkel ...
2018. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor pláne hagyd el ha szereted, ha ő is szeret, akkor talán ettől majd észhez tér és leszokik, hogy visszakapjon. Vele is rosszat teszel, ha ezt továbbra is hagyod.
2018. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm , az értelmes válaszokat :-) de a lány csak 15 éves és nekem aztmondta menöségből csinálja , meg minden barátja ismerőse mar drogozik , és hogy ő is akar!! és nem engedi hogy segítsek , pedi mar megpróbáltam!
2018. márc. 21. 17:07
 9/12 anonim válasza:
Mutasd be neki hogy ez mennyire karos! Legy kreativ! Aztan majd buntudata lesz es remelhetoleg megbanja akkor te ott leszel neki es segíted a leszokásban
2018. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A drogozás mit jelent? Füvezik? Milyen gyakran teszi? Az is lehet, hogy ez életkori sajátosság! Barátaimmal mi is csináltunk, ennek 10 éve! És már alkoholt se fogyasztok, sőt nem is dohányzok, nem hogy drogozzak!


Beszélj a szüleivel nyugodtan, hátha tudnak segíteni! :)

2018. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!