Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középfül és arcüreggyulladásom...

Középfül és arcüreggyulladásom van?

Figyelt kérdés

Középfül és arcüreggyulladásom van, és nem tudom mit szabad rá csinálni?

Szabad infralámpázni?

Antibiotikumot szedek,

De nagyon félek az agyhártyagyulladástol, mert elvileg már a határán vagyok, de nagyon félek mit tegyek vele mit szabad rá csinálni?

14/l


2018. márc. 24. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elronottam a fő címet ott nincs kérdőjel!
2018. márc. 24. 15:23
 2/4 anonim válasza:
Melegben lenni védeni az arcod a hidegtől, és elmenni orvoshoz, őtudja a megoldást
2018. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert és maradj a lakásban, egyforma hőmérsékleten, gondolom kaptál orrcseppet is ami jó az arcüregre és a fülre is.
2018. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, egy hónap után újra, most már én is írattam antibiotikumot. Legyél a melegben ahogy írják, párásítsd a szobád és igyál nagyon sokat. Csinálj kamillateát, majd egy törölközővel takard le a fejed és hajolj fölé, 10-15 percig gőzölj. Ne legyen túl forró arra vigyázz, de jót tesz neki a meleg.
2018. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!