Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió fiatal korban?

Depresszió fiatal korban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 éves vagyok.egyre többször érzem úgy,mintha a világ ellenem fordult volna;minden balul sül el..a barátaim ott hagynak,szüleim leszidnak,ha ezt,vagy azt nem úgy csinálom,ahogy kell.sokszor kutyáim társaságában érzemjól magam.a legjobb barátnőm elköltözött.nem vagyok könnyen barátkozós tipus,sőt,elég visszahúzódó vagyok.iskolába is a tanárok csak leszólnak,és kivételeznek velem.néha úgy érzem,hogy néhány embern ek szívesen adnék pár pofont,de ezt tilos,és nem is merném..fiúk társaságában se vagyok nyíltabb. Interneten van néhány jó barátom.érdekel a zene világa,de eddig csak a szüleim,a tanáraim,és néhány tanár hallotta a hangomat.érdekel a szinészet.egyszer voltam színpadon,de nem tudtam énekelni,önbizalom hiányom volt,hiába drukkoltak nekem.egyedül sokkal jobban érzem magam,mint társaságban.a saját testemet utálom; dagadt,alacsony vagyok,és hiába próbálok lefogyni,nem megy

2018. márc. 25. 22:34
 1/2 anonim válasza:
Ennyi idősen depresszió?Élvezt amig fiatal vagy.Barátkoz többet(próbáld meg),próbálj meg kinyílni.Suliba nekem is voltak,sőt vannak gondok,hogy a tanárok kivételeznek,hát nem tudok mit tenni csak elfogadni.Igazságtalanok(remélem jól írtam)Barátaimból sincs sok de az a lények hogy ők tényleg barátok.Fel a fejjel.ÉRT EL A CÉLJAIDAT.
2018. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy depresszió vagy depresszív reakció.

Nem feltétlenül vagy az.

2018. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!