Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs eltávolítás? SOS!

Szemölcs eltávolítás? SOS!

Figyelt kérdés

Lassan 3-4 éve küzdök lábon lévő szemölccsel(verruca vulgaris).

Már nagyon sokszor fagyasztották, kentem verrumal-lal, és egyszer már ki is vágták, de semmi se használ.

Úgy van hogy van egy nagy mozaik, ahol van 8-10 darab, meg elszórva van néhány kezdődő.

Most vettem észre a kezdődőket, és úgy döntöttem, hogy ennek a kenegetésnek nincs a továbbiakban semmi értelme.

Teljesen tanácstalan vagyok.

Egy teszten nemrég kijött, hogy a szervezetem nagyjából tehetetlen ez ellen a HPV ellen.

A lézeres műtét tulajdonképpen lehet, hogy jó lenne, csak valami irgalmatlanul drága lenne ezt a sok szemölcsöt ilyen módon kiszedetni.

Ha valaki tudna valamit ajánlani, azt nagyon megköszönném.

(15/F)



2018. márc. 29. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:
De amúgy ha valaki szerint a lézeres leégetés jó lenne erre, és esély van arra, hogy végleg megszabaduljak tőle, akkor az is szóba jöhetne
2018. márc. 29. 15:59
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom otthon lehet e kapni, de netről biztos tudsz rendelni Bazuka gélt.
2018. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovács János Szal. válasza:
Keress fel egy tapasztalt, korrekt bőrgyógyászt, meg fogja oldani. Az állami egészségügyben kevesebb ilyen van, mint magánrendeléseken, ezt tapasztalatból mondom. Nálunk volt égetés és kimetszés ill. kivágás is, elképzelhető, hogy többszöri beavatkozásra lesz szükség. A kenegetés, ecsetelők stb. soha nem segítettek nálunk, pénzkidobás volt mind.
2018. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!