Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne ájuljak...

Mit csináljak hogy ne ájuljak el ballagásom közbe, vagy ne legyek rosszul a nagy melegbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
víz,árnyék,
2010. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kötelező ruha alá vegyél fel egy ujjatlan trikót, és ha érzed, hogy baj lesz, vedd le a blúzt, erre a tanár se nagyon szólhat semmit, mert rosszul vagy és kész.

Előtte igyál jó sok vizet, és kis üvegben legyen is nálad.

Ha érzed, hogy kezd zúgni a fejed, AZONNAL ülj le valahova, akár a földre is, különben elájulsz, nagyon nem tudsz tenni ellene semmit. Én is ilyen vagyok, szoktam szólni előre a körülöttem levőknek, hogy előfordul, semmi pánik, majd jobban leszek. Ilyenkor segítenek. Ha nagyon rosszul vagy, le kell feküdni valahova és magasabbra feltenni a lábad.

2010. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek jó tanácsok, és nagyon fontos, hogy sok vizet igyál előtte, és egyél is, de ne nehezet, hanem inkább csak pár falatot. A ballagás előtt és után állj árnyékba, amikor csak tudsz, így talán kibírod azt az időt, amíg kötelezően a napon kell állnotok.
2010. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igyál sok folyadékot és ha lehet, akkor árnyékba állj. De a legjobb, ha szólsz az osztályfőnöködnek, hogy rosszul lehetsz a nagy melegben és akkor csak nem a napra tesz ki. Remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Permetszóró flakon! Pf-kr-pf-kr!
2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!