Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt pelenkába vagy esetleg...

Felnőtt pelenkába vagy esetleg inkontinencia betétbe ha konkrétan belepisilek akkor nem ázik át? Milyet kéne vásárolnom ami megfelel?

Figyelt kérdés

Szombaton olyan programom lesz, hogy előre tudom sajnos, hogy 6órán keresztül nem lesz lehetőségem pisilni. Viszont én olyan típus vagyok, hogy amint megtudom, hogy nem lehet pisilni máris rám jön...

Végső elkeseredésemben kitaláltam ezt a pelenka dolgot.. Mi gondoltok ? Milyet kéne vásárolnom ? Előtte mindenképp kádban tesztelném hogy mennyit bír el, de azért érdekelnének tapasztalatok!

26/N


2018. ápr. 3. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak tena pelenkak amit az idosek hasznalnak, egy pisit tuti kibirnak. Egyebkent 26 evesen illendo lenne kibirni, ha tudod, hogy nem lesz lehetoseget pisilni, ne igyal elotte. Ki lehet birni!
2018. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Illendő vagy sem nem fog menni, konkrétan meg nem szeretnék bepisilni.

Voltam ezzel a dologgal több orvosnál, azt mondták, hogy ez a hiperaktív hólyaghoz hasonló, de annál enyhébb szóval ez van... Állandó tervezést igényel hogy ha megyek valahova, mikor és hol tudok pisilni... szóval légy szíves az illik szót ne keverd össze az esetemmel. Tudod mit nem illik ? Böfögni az asztalnál....

2018. ápr. 3. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy ilyesmi a problemad, nem emlitetted a kerdesben!

Erdemes gyogyszertarban erdeklodni, hogy melyik lenne szamodra a megfelelo.

2018. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na mi lett végül? Vettél fel pelenkát? Belepisiltél?
2018. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem fel, de nem kellett belepisilnem mert volt egy szegény csaj aki felfázással küszködött és ő miatta egy csomószor meg kellett állni. Szidták is szegényt, főleg a sofőr meg nagyon kidumálták, hogy minek jött el stb. Hazafelé volt aki már azt mondta, hajtsunk el viszont így én is elmentem pisilni gyorsan meg egyébként mások is. Igaz mindenféle bokroknál meg szar helyeken kellett, de mégis jobb mint a semmi. Viszont amit vettem Tena Lady pelenkát az nagyon szupernek tűnik. Kipróbáltam itthon és meg sem éreztem, nem zörög, feszes nacinál látni, viszont egy hosszított fenéktakarós felsőnél fel sem tűnik. Nyilván nem szokok rá, ez vészhelyzet volt, de megnyugtató, hogy van ilyen és az ember számíthat rá.
2018. ápr. 9. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!