Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kell mosakodni?

Emili(szlovákia) kérdése:

Hogy kell mosakodni?

Figyelt kérdés
Tom hogy furcsa a kérdés ,de világéletemben zuhanyoztam.Arra lennék kíváncsi,hogy mi az előnye,hogy csak ázni kell benne vagy mi?!Válaszotokat elœre is köszönöm.

2018. ápr. 3. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen(vagy akár még ma is) a szegényebbek beleálltak egy vödörbe, és a kezükkel mosták át a testüket. Nem volt fürdőszoba, zuhanyzó, így a fürdés, zuhanyozás kifejezést nem is használták. Mosakodni a vödörben pedig akár a szoba közepén is lehetett. Én amikor "mosakodom" nálam csak az arcom megmosását jelenti. Ha egész testet mosok, akkor fürdök, zuhanyozom. De sokan a fürdést, zuhanyzást is mondják mosakodásnak.
2018. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pl felfázásnál jó, ha hipermangánt teszel a vízbe. amúgy én is zuhizni szoktam, sőt, ha fürdök, a végén áttusolom magam, mert nem szeretek a saját dzsuvámban ázni :D :D :D
2018. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ipermangánt? Brutál! Na aztán abból mennyi kell egy kád vízbe?

Kérdező, a fürdés se abból áll hogy csak áztatod. Ugyan úgy meg kell sikálnod tusfürdővel magad. De a fürdés kellene. Legalább heti 1 szer zuhany helyett fürdeni.

2018. ápr. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat😊
2018. ápr. 4. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell belőle sok :)
2018. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne köszönd, csak pontozz fel légyszi :D
2018. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!