Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy mi lett a lábammal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elsőre furának tűnhet ez a kérdés, de másképp nem tudtam megfogalmazni... Arról van szó, hogy kb. fél éve keletkezett valami furcsaság a bal és CSAK a bal talpamon... Én nem is tudom, mi lehet ez, de megpróbálom körülírni: olyan, mintha apró lyukak lennének a talpamon, de ez főleg fürdés után -vagy bármikor, amikor víz éri a lábamat- látszik...olyankor az a "lyukas" rész kifehéredik és nagyon nem esztétikus látvány. De ha száraz a lábam, akkor ez alig észrevehető és nem is viszket, tehát ezáltal a gombát kizárnám... Viszont nemrég azt figyeltem meg, hogy szaga van...tudom, hogy betegesnek tűnik, de ellenőrzésképp beleszagoltam mindkét cipőmbe, és míg a jobbnak egyáltalán nincs szaga, a balnak van... Ez alapjában véve elég aggasztó és most már nagyon zavar ez a helyzet. Eddig azt hittem, hogy ez a valami egy idő után magától eltűnik, de most nem úgy néz ki, hogy ez megtörténik. Szerintetek mi lehet a probléma? Ti tapasztaltatok már ilyesmit vagy hallottatok ehhez hasonlóról? Esetleg tudtok valami jó gyógyszert vagy hatásos otthoni gyógymódot, amivel ezt eltűntethetem? Nagyon nem

szeretnék elmenni vele bőrgyógyászhoz(csak végső esetben), mert kellemtlennek érzem, ezért gondoltam, hogy kiírom ide, hátha valaki tud segíteni, tanácsot adni, amit előre is köszönök.



2018. ápr. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellemetlennek erzed orvoshoz menni egy olyan problemaval, ami amugy 100%-ban a szakterulete es ezer ilyet latott, helyette inkabb latatlanban kersz diagnozist vadidegenektol. Okos, nagggyon okos.
2018. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán lábgombásodás. Ha szaga van az nem jó, az arra utal hogy a gomba termelt melléktermék szaga. Lehet kapni egyszerű sprayt amivel befújod a cipőt is éjszakára meg a lábadat is. Majd száradás után gondos hintőporozás. A bőr azért lyukacsos mert elhalt részek ezek és feláznak a víztől, majd később lehámlik.
2018. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász cifrábbat is látott már.
2018. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba vagy szemölcs. De inkább gomba a szag miatt. Elmész vele bőrgyógyászatra, adnak krémet, amivel akkurátusan kened, és pár hét alatt elmúlik
2018. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, tehát az első kivételével mindegyiket! :)
2018. ápr. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!