Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek aki néha...

Van olyan köztetek aki néha bepisil, vagy vizelet tartási problémával küzd?

Figyelt kérdés
Szia:) van egy ismerős lány akinek néha vannak ilyen gondjai, a baráti körömben. Ő ezt nagyon szégyenli, és abban reménykedek, hogyha ezt megmutatom neki, talán kicsit kevésbé szégyenli magát, ha kézzel foghatóbban látja, hogy nem ő az egyetlen:) Első sorban a fentiek tükrében inkább lányok válaszát várnám. Annyit szeretnék kérni hogy a korotokat és a nemeteket írjátok oda. Esetleg azt is szívesen fogadom ha megosztotok egy sztorit velünk. Előre is köszönöm a válaszokat:)

2018. ápr. 5. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

"lányok válaszát várnám."

"a nemeteket írjátok oda."


ladyboy

2018. ápr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na mivel ez úgy tűnik problémat jelent egyeseknek elmagyarázom:


Azért érdekel a nemed meg a korod, hogy a kedves ismerős lássa hogy az ő nemében és korában ez nem egyedülallo, és nem 70 éves öreg bácsik írnak akik már inkontinenciaban szenvednek, hanem van ilyen 10-en éves is... Így érthető?

2018. ápr. 6. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

"pelenka, elcsepennés, becsorog"


...

2018. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges választ úgy látszik most már csak azért jönnek fel ide az emberek, hogy a másikba belekössenek....
2018. ápr. 6. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Velem is előfordul.

2/F

2018. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
35%
Ez a kérdés nyilvánvalóan azért született,mert Téged, Kedves Kérdező, izgat ez a dolog szexuálisan. Azért kapod a troll válaszokat, mert átlátnak az emberek a kérdéseden. Egyszerűbb lett volna szexuális kategóriába raknod és akkor hasonló fétissel rendelkező emberektől is kapnál választ, amire valójában kíváncsi vagy.Szerintem!
2018. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi de ez elég szarul esik, hogy az emberek ahelyett hogy válaszolnának egy kérdésre azonnal azt próbálják keresni hogy na ez most miért kamu....

komolyan, miért olyan valószínűtlen, hogy vannak még normális emberek???

szerintem én tök normálisan tettem fel a kérdést. Az hogy ti mit akartok belelátni az egy másik kérdés...


amúgy önmagában az is szomorú hogy más emberek miatt ilyen helyzetbe kerülnek azok akik tényleg kérdezni akarnak...

2018. ápr. 7. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy ilyen oldal, kérdező...
2018. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
94%
Szia. Én 17 éves lány vagyok. Velem elég sűrűn előfordulása hogy bepisilek. Éjjel is nappal is. Előfordulása barkivdl
2019. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 erogeen ***** válasza:
100%

Néha én is bepisilek, de azért, mert élvezem, hogy nagyon kell. Nem tudom, hogy a lány, akiről szó van, elmegy- e időben pisilni, vagy tartogatja. Ez lehet fétis. Nem biztos, hogy betegség.

Amúgy rengeteg ember szereti tartogatni és ennek egyenes következménye, hogy néha bepisilnek, mint én is. F

2019. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!