Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » OCD " klub " valahol?

OCD " klub " valahol?

Figyelt kérdés

Még pár éve volt egy kérdés, egy kérdező OCD-s klubot akart alapítani, hogy akik szenvednek ebbel a betegségben egymásnak támaszt nyújthassanak. Azóta nem hallotta erről, de nem tudom talán más tud róla, alapult esetleg klub vagy csoport ilyen téren, én is sokáig OCD-s voltam, és megfogadtam anno, hogy ha meggyógyulok amikor csak lehet megpróbálok a sorstársaimnak segíteni.

Vagy ha nem is alakult ilyen csoport talán Facebookon például lenne rá igény? Kötetlenül, akik épp benn vannak, és akik gyógyultak, egymást segíteni. mert hiába vannak gyógyszerek, pszichiáterek, talán mégis ez volna az egyik legnagyobb támogatás, hogy olyanokat lehet megismerni, akik nem " bolondnak " tartanak minket, hanem tudják mi ez, és hogy képes egy ember életét összetörni.



#klub #OCD #sorstárs #egymás társaság
2018. ápr. 7. 03:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nagyon tetszik ez az ötlet! :) A korábbi kérdést nem láttam, viszont egyelőre egy magyar nyelvű csoportot találtam... de nem túl aktív sajnos. És persze érezhető benne a magyarokra annyira jellemző pesszimizmus...

Ha viszont valamilyen szinten beszélsz angolul, nagyon jó angol nyelvű facebook csoportok vannak. Én jelenleg 5-nek vagyok a tagja, mind az 5 olyan, mint egy nagyobb család... már egy barátot is szereztem, aki Szlovákiában él, szintén OCD-s és most már kb fél éve, hogy megismertük egymást... és őszintén szólva TÉNYLEG rengeteget segít, ha valaki olyan ad tanácsot, akinek már van tapasztalata a gyógyulásban/szinten tartásban.

Ha felkeltette az érdeklődésedet, írj nyugodtan privátot, és küldök neveket/linkeket a csoportokról! További szép napot! :)

2018. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!