Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábfej/boka zúzódás nem...

Lábfej/boka zúzódás nem gyógyul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja lesz, hogy leestem a lépcsőn, kifordult a bokám és be is ütöttem. Rögtön kórház vele, ahol megállapították, hogy zúzodott a lábfej illetve a boka belső része, de ezen kívül semmi érdemlegeset nem mondtak, mikorra várható a teljes gyógyulás, hogyan kezeljem. Olvasgattam, jegeltem, használtam lóbalzsamot, tigristapaszt de sajnos szinte semmi javulás...4 hónapja nehezen állok lábra reggelente. Vendéglátásban dolgozom tehát arról meg ne is beszéljünk milyen kínszenvedés naponta ilyen lábbal dolgozni. 1 olyan napot sem tudok mondani amikor valamivel jobb lett volna az elmúlt 4 hónapban. Valakinek esetleg ilyen tapasztalat, esetleg tanács mit kezdhetnék vele? Fordjuljak esetleg ortopéd orvoshoz, hátha ő mond valami okosabbat mint a baleseti sebészeten?
2018. ápr. 8. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tálcán keresd meg az eszközleválasztó ikont, kattints rá, majd távolítsd el biztonságosan a hardvert. Ha ez kész, csatlakoztasd az újat, és kész.


És akkor most vegyük úgy, hogy nem vettem észre, hogy véletlen a számtech. részhez írtad ki ezt a kérdést. Már a baleset után ortopéd orvoshoz kellett volna fordulnod. A balesetin tojnak magasról a problémádra, engem is elküldtek a p.csába, mikor munkahelyi balesetben majdnem megbénultam. Ha még normális is az orvos, akkor sem ez a szakterülete, ellenben az ortopéd orvosnak igen.

2018. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is addig-addig kenegette, fáslizta, halogatta, hogy sánta maradt egész életére. Te ne kövesd el ezt a hibát. Ha hónapok múlva kapsz időpontot, akkor irány a magándoki, bármennyibe is kerül.
2018. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
A magyar orvosoktól -akik az állami rendszerben vannak-, aztán hiába várod, hogy korrekten bánjanak veled. Míg nem csúszik egy jó kis boríték pár Deákkal megtömve a zsebbe, addig örülhetsz ha bottal megpiszkálnak, és a szokásos lekezelő, flegma stílusokból visszavesznek. Tisztelet persze a kivételnek, mert vannak, csak már marha kevesen.
2018. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!