Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ez zúzódás,...

Szerintetek ez zúzódás, szakadás vagy törés?

Figyelt kérdés
Szóval, múlthét előtti szombaton kint a kertünkben duplahátráztam és érkezésnél egy elég erős húzódást éreztem a bokámnál, rátudtam állni utána és besétálni a házba. Fájni fájt de nem volt vészes bár lehet hogy csak azért mert már megszoktam a sérüléseket és nem érzem annyira. Utána pár órával később kicsit bedagadt. Másnap 2 szer akkora lett és belilult, a következő napokban egésznap feküdtem jegeltem kentem fekete nadálytővel naponta 3 szor. Mostanra nagyjából lement a duzzanat de nem teljesen, és szerintem ez nem normális mert már másfél hét eltelt és még ugyan olyan színe van de viszont simán tudok sétálni nem is fáj egyáltalán csak amikor túl kicsi szöget zár be a lábfejem a sípcsontomhoz képest(pl mikor megyek fel/le a lépcsőn)akkor ilyen furán meghúzódik vagy nem tudom. Ja és ez az egész a belső bokámnál van és már nem bírom ki annyira unatkozom. Egyébként orvosnál nem voltam mert nem tűnt durvának és eltörni nem hiszem hogy eltört mert tört már el csontom és az nem ilyen volt. Szerintetek?

#törés #boka #szakadás #ficam #húzódás #részleges szallagszakadás
2017. aug. 23. 19:00
 1/1 troyx válasza:
Én azért elmennék a helyedbe orvoshoz. Gyorsan megnézi a doki mi a gond. Akkor szerintem te is megfogsz majd nyugodni utána.
2017. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!