Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a hasam itthon?

Mitől fájhat a hasam itthon?

Figyelt kérdés
Pár éve kitapasztaltam, hogyha este 8 után eszem, akkor reggelre fájni fog a gyomrom, szóval el is hagytam a késői vacsit. Viszont pár hónapja tapasztaltam azt, hogy -kollégista vagyok, és - az itthon töltött hétvégéken bármikor ehetek bármit, reggelre állatira fáj a gyomrom. Gondoltam arra, hogy orssz a levegő a szobámban, de most már nyitva van éjjelre is az ablak, tehát szellőzik. Tényleg ugyanazokat eszem itthon, mint a koliban, nincsenek titkos nasik (amúgy egészségesen étkezem), és többször kell nagyvécére mennem (van, hogy egy nap négyszer is, amúgy csak napi egyszer szoktam). Este lefekvéskor semmi bajom, de reggel úgy fáj a gyomrom, hogy majd meghalok.
2018. ápr. 15. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért én elolvasnám mi az a rendkívül egészséges étrend, amitől napi 4-szer mész vécére. Hacsak nem vagy 130 kiló, mert normális testalkatú embernek egészséges étrend mellett ez k.va sok.
2018. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

52 kiló vagyok, és tudom, tisztában vagyok vele. Én sem értem, nem is eszem annyit...

Tegnap például sokszor mentem vécére, és reggelire egy tál zabkását ettem mindenféle gyümölccsel, tízóraira két almát, ebédre tepsiben sült krumplit, céklát, hagymát és tökmagot salátával, uzsonnára pár kekszet egy banánnal. Uzsi után elkezdett fájni a hasam, úgyhogy a vacsorát kihagytam, hajnali négykor meg kellett ennem egy aprócska szelet teljes kiőrlésű kenyeret, mert majdnem felemésztette magàt a gyomrom.

A koliban hasonló ételeket eszem, sosincs semmi baj, szóval szerintem érzékenység sem jöhet szóba :(

2018. ápr. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!