Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallás romlás is lehet tényleg...

Hallás romlás is lehet tényleg a vége? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap arra keltem, hogy be van dugulva a fülem és nem teljesen hallok rá, illetve érzem, hogy van benne valami, plusz fáj, ha rágok, illetve hozzányúlok a fül kagylóhoz. Ma arra keltem, hogy teljesen bedugult, csak akkor hallottam rá, ha meghúztam a fülem valamelyik irányba és keletkezett rajta egy rés ahonnan hallottam. Legközelebb csütörtökön tudok elmenni fül-orr gégészhez. Lehet hallás romlásom ? Nagyon aggódok emiatt. 23/F

2018. ápr. 17. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, csak bedugult, egy perc alatt kimossák majd jobb lesz mint valaha
2018. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos, hacsak nem egy működő vadászgép mellett álltál fülvédő nélkül
2018. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időpontot feltétlen kérjél.Ha csütörtöknél későbbre adnak azt is fogadd el.Aztán menjél csak csütörtökön,és beszélj a dokival .Ez így fájni is fog,mert a zsir nyomja a belső fület.Nem biztos hogy mossák,hanem kiszippantják a zsírt.

Kicsit kellemetlen.Hasonló tüneteim voltak,5 napot kinlódtam vele .Ne nyomkod,ne piszkálgasd,mert csak rontasz a helyzeten .

2018. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fülkürttel van probléma, attól dugul be a füled. Torokgyulladás miatt is lehet, mert a duzzanat oda is kiterjedhet, amitől elzáródik.
2018. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam, kiszivtak a fulembol a fulzsirt, meg a gennyt. Kaptam bele burow csíkot es vattat a végére. Plusz egy fulcseppet, antibiotikumot, meg egy elofloras gyogyszert, mert az az antibiotikum erős. Holnap kell kezdeni a kúrát, amint kivettem a csíkot persze óvatosan. Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!