Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előrehajoláskor nyomás a...

Előrehajoláskor nyomás a homlokban?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem érezni hogy előrehajoláskor nyomást érzek a homlokomban. De volt olyan amikor par napig nem csak előrehajoláskor éreztem hanem mindig, órákon át. Voltam vele orvosnál és azt mondta hogy lehet hogy gyulladás. Gyulladáscsökkentőt szedtem arra elmúlt aztán egy héttel újra elkezdtem de az is elmult, de ekkor mar mem szedtem gyulladáscsökkentőt, csak magnéziumhiányra szedtem Magnerotot. De a nyomást most csak előrehajoláskor érzem a homlokomban. Mitől lehet?
2018. ápr. 17. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sokszor érzek hirtelen hidegrázást.
2018. ápr. 17. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek alapján homloküreg gyulladás.


Arra vigyázz, nehogy krónikussá váljon, mert abból egy elég kellemetlen kórházi túra lesz.


Menj vissza a háziorvoshoz. Ha bakteriális eredetű, akkor célzott antibiotikum kúrát fog ajánlani.

2018. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!