Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség az mikor...

Milyen betegség az mikor valaki "mindenen" nevet/mosolyog, mindent érdekesnek gondol!?

Figyelt kérdés

Egyeltalán betegség ez?

Nem drogozik és nem szed semmilyen orvosságot!

Felnőtt,30 év körüli tiszta elméjű/gondolkodású ember!


2018. ápr. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Megfelelési kényszer
2018. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy mindenen mosolyog, stb..?
2018. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jól mondják előttem, megfelelési kényszer ez. Nem gondol mindent érdekesnek, csak úgy tesz, hogy megfeleljen a környezetének.
2018. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pl. Ha megkérdem tőle,hogy mi tőrtént vele tegnap ahol járt akkor mosolyogva mondja el,vagy amikor viccet mesél,nem tudja végigmondani csak nevetve!

Nem figyeltem még meg anyira,hogy milyen helyzetben ,hogy reagál!

2018. ápr. 22. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Szeretem a pozitív embereket,de aki nem tud soha komoly lenni csak kényszeresen vigyorog az idegesítő. Nem beteg max defektes. 😂 Amúgy lehet sok oka zavarban van,meg akar felelni a környezetének,szimplán ilyen vigyori.
2018. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs zavarban, legalábbis én csak a sógornőmről tudok beszélni. A semmin is úgy tud vihogni, hogy zeng tőle a ház. Ez nem megfelelési kényszer, egyszerűen ilyen. Már én is gondoltam rá, hogy szed valamit, vagy iszik, de nem. Ez főleg akkor mutatkozott meg, amikor az apja halála másnapján már vihogott. Vannak emberek, akik így vezetik le a feszültséget.

Nem mellesleg főnővér. :////

2018. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha vidám emberrel találkoztok már azt hiszitek, hogy beteg? Komolyan itt tartunk?!
2018. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az nem gond ha valaki pozitív, de ha valaki hülye az mar megterhelő,főleg ha napi 8 órában kell hallgatni az idióta semmit mondó vihogasat…
2022. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!