Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Candida diéta alatt mit...

Candida diéta alatt mit szabad fogyasztani és mit nem!? Mit takar ez a betegség? Mennyi idő mire elmúlik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az van neked? Fluconert kell íratni a körzeti orvossal. Én is azt szedek most. Nő vagy, vagy férfi? Miképpen jelentkezik a tünet?
2018. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam 2 hónapja bakteriális fertőzés miatt, viszont a gyógyszeres kezelés amit tanácsolt, szerintem nem vált be.

Vizes kissé fehéres folyásom van, puffadok szinte mindentől amit eszek, pedig már lassan egy éve egészségesen táplálkozom, gyomor problémáim vannak, súly problémákkal küzdök, és ez a gomba vagy fertőzés, nem akar elmúlni.


Tehát nem tudom hogy az vagyok-e, de már azt sem tudom mihez kezdjek, mert beleőrülök ebbe az egészbe, és sajnos a közkorházi ellátás ma már nem a legjobb, nem a legmegbízhatóbb.

2018. ápr. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!