Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdek pánikba esni,...

Miért kezdek pánikba esni, hogy megvakulok?

Figyelt kérdés
Kicsit idiótán fog hangzani, de amikor hajat mosok és be kell csuknom a szemem, hogy ne menjen bele a sampon, elkezdek pánikolni, hogy megvakulok ha nem nyitom ki azonnal a szemem. És b** persze, ki kell nyitnom különben elájulok xD Kérlek valaki mondjon valamit, már teljesen idióta lettem..
2018. ápr. 29. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kényszeres vagy, majd elmúlik (vagy rosszabb lesz)
2018. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rossz gondolatodat jóra kell átváltani. Sokszor mondogasd, hogy jól vagy, és milyen jó, hogy nem megy a szemedbe a sampon, mert jól becsuktad a szemed.
2018. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyedül. 😆😅 Szimplán valami agybajunk van 😆 Engem a tudat frusztrál,hogy nem látok. Én klausztrofóbiás vagyok én ezt az érzést ahhoz tudom kötni. De én így vagyok a pulcsi felvételével utalok rajta átbújni,ha bénázom és beakad a kezem lever a víz elszédülök és tudom,hogy akár ájulás is lehet belőle. Ez így poénosan hangzik bárkinek elmondtam röhögött, még én is mosolygom a defektjeimen. Egyetlen magyarázatot találtam rá. Azt mondják,ha valaki túl sokat van a szülőcsatornában,akkor a tudatalatti megőrzi és,azert van. Én valahogy reálisnak tartom anyum velem sokat kínlódott.
2018. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ez valójában tök vicces ha így elmondom meg már szinte szánalmas is. Jó tudni, hogy nem csak én nálam fordult ez elő, de volt amikor kétszer is kellett átmosnom samponnal mert ugye régebben mostam akkor utoljára. Az borzalmas volt.. azóta kezdődött el valójában. Addig még gondolatom se volt erről..
2018. ápr. 29. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichés. A probléma csak a fejedben van, ami nem azt jelenti, hogy nem létezik, vagy őrült lennél. Én pl nem tudom a strandon, vagy a kádban úgy belemeríteni a fejemet a vízbe, hogy a szám és az orrom is a víz alatt legyen, mert úgy érzem, hogy rögtön meghalok. De szárazon, akár 2 percig is lazán visszatartom a lélegzetem.
2018. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!