Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy pánikba esek,...

Normális, hogy pánikba esek, ha kopognak?

Figyelt kérdés
Elkezdek remegni, és nem merem kinyitni. Mozdulni sem merek, nehogy meghallják, hogy itthon vagyok. Nincs kukucskálónk, csak úgy tudnék kinézni, ha beláncolva kinyitom, de félek, hogy egyszer bejönnek valahogy. Tudom, ha a postás, jön vagy vízóra leolvasó, vagy rokon, így ezekkel nincs gond.
2013. márc. 6. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy mi erre a kérdésre a válasz.

Gondold át: normálisnak tartod a reakciódat? Ezt a nagyfokú félelmet? Mitől félsz? Kitől félsz?


Kérj segítséget, szakembertől, minél előbb. Ez nagyon is nem normális félelem, és nem tesz jót hosszú távon, ha kezeletlenül hagyod.

2013. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert igazából már nem sokan nyitnak ajtót senkinek. Tudom, mert jártam nemrég sok helyen közvéleményt kutatni egy ügyben. Jött velem az egyik lakó, és mondta, hogy ők is, meg ők is itthon vannak, de nem nyitnak ajtót. És volt már rá példa, hogy mindenféle mondvacsinált ürüggyel be akartak jönni. Voltam pszichológusnál, de nagyon összevesztünk.
2013. márc. 6. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősen szorongásos vagy,próbálj meg rájönni mi lehet az oka.Egy rossz emlék esetleg.
2013. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz pszichológusnál voltál, keress másikat. Vagy inkább pszichiátert. Nem nomrális az, hogy valaki ilyen súlyos szinten paranoid.
2013. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!