Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesztoszteron növelés?

Rotex55 kérdése:

Tesztoszteron növelés?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok az orvosom azt ajánlotta hogy szedjek tesztoszteron fokozot mivel magas az osztrogen szintem es ez miatt mell megnagyobbodasom van (186cm 75kg)

Milyen tesztoszteron fokozot kellene szednem?



2018. máj. 1. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy andrológushoz és konzultálj vele, de először természetes tesztoszteron fokozókkal kezdj és szerintem próbáld meg a tamoxifen nevű anti-ösztrogént.

Görögszéna, cink, tribulus terrestris, D-vitamin, ezeket kéne elsősorban megpróbálnod.

De ne a háziorvosoddal beszéld ezt meg, hanem mint mondtam, andrológussal vagy endokrinológussal.

2018. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen házi orvos az,aki a betegre bizza hogy valamilyen gyógyszert szedjen . Miért nem írt beutalót megfelelő szakorvoshoz,ha már ő nem írt fel semmit.

A tesztoszteron egy hormon.A hormon háztartásba beavatkozni felelősséggel jár .Még az is leállhat,amid eddig volt .

2018. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet ne szedj, ebben a korban menj el edzeni, mozogni, és faragd le magadról a zsírt. Ezektől a fokozóktól bekavarsz a hormonrendszeredbe, ha nem mozogsz hozzá, rosszabb lesz 1000x, mint előtte volt.
2018. máj. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom36Bp válasza:

Tájékozott az orvosod, valószínű nem figyelt oda a farmakológia előadáson.

Ha fokozod a tesztoszteron szintedet vele együtt fog nőni az ösztrogén mennyisége is. Hiszen fárfiakban a here állítja elő az ösztrogén 20%-át. A többit a zsírszövetben az aromatáz enim alakítja tesztoszteronból ösztrogént.

Blokkolnod kell az aromatáz enzimet.

Gyógyszerrel a legjobb: 1mg/nap anastrozol Biztos lesz a siker.

Természetes módszerek: brokkoli, sampion gomba, vörös szőlőmag örlemény. Ezeket vizsgáltam magamon laborban mérték az ösztrogénem. Összemérhetetlen a gyógyszer hatása ezekkel. Természetes módszerekkel eredményt elérni nem nagyon lehet, de nem ártanak.

2018. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom36Bp válasza:
És még annyi, hogy sürgősen menj andriológushoz, mert az ösztrogén sejtburjánzást okoz. Férfiakban a prosztatarákért felelős és fogyj le, az is segít.
2018. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!