Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tesztoszteron novelot...

Milyen tesztoszteron novelot szedjek 25 evesen edzes mellé?

Figyelt kérdés
semmi ferfiasag nincs bennem, ezert akarok szedni vmit mindenkepp

2017. máj. 26. 16:34
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon semmit nem fog érni, de ha annyira költeni akarsz erre, akkor próbálj valami tribulus hatóanyagú tapkieget. Pl tribooster.
2017. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerintem nekem biztos hasznalna, mert tuti alacsony a tesztoszteron szintem, ha nem lenne az akkor sokkal ferfiasabb izmosabb lennek, izmom is alig van.
2017. máj. 26. 16:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Scitec Testo punch 1,5xadagban.
2017. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Értem, de mindenkinek megvan egy genetikai max termelés. Van akinél ez kevesebb. A legális tesztofokozo tapkiegek csak a saját termelesed fokozzák akkor ha ez valami miatt csökken. Pl öregedés. De ha neked most is a te saját genetikai maxodon vagy (ami másokhoz viszonyítva lehet kevesebb), akkor nem tud hozza tenni semmit egy tapkieg. De próbáld ki.
2017. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mentem multivitamint venni még télen, akkor kezdtem el az edzést, de vitamint mindig is szedtem az utóbbi időben. Csaj annyi hülyeséget akart rám tukmálni, hogy majdnem szembe röhögtem már. BCAA, tesztófokozó, energizáló...


Kajálni kell rendesen és edzeni.

2017. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez most hulye kerdes, de ha neked x a teszto szinted,másnak x + 10 (ezzel azt akartam szemléltetni, higy valami kevéssel több) és te hozzaadott tesztovál odáig felnyomod magad, már azis sok kárt okoz a hormontermelesnek?
2017. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Cortez70 ***** válasza:
Csak a maxodig tudod felnyomni tapkieggel. Mondjuk termeltel maxon fiatalon napi 8mg tesztot (csak példa mielőtt valaki beszolna), de idővel lecsökkent ez 6 mg-ra, akkor tapkieggel csak a régi 8 mg,ra tudod visszaállítani a termelést. Nem tudod mondjuk 10-12-re mint egy jó genetikaju negernel van.
2017. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: milyen kart okozna? Ezek nem szteroidok. Ezek a sajat termelesedet fokozzak (ha fokozzak...)
2017. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hmmm erről még nem is hallottam. Nekem érdemes lehet ilyet szedni 39 évesen?
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cortez70 ***** válasza:
30 felett csökken a tesztotermeles, vannak erre grafikonok is a neten ha rakeresel. Így 40 fele már valamicskét segíthet egy tribulus vagy daa.
2017. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!