Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron szint növelés...

Tesztoszteron szint növelés idősebb korban házilag lehetséges?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt már kismillió ilyen kérdés, de érdemleges választ nem találtam. 44 éves vagyok, nem rég kezdtem el sportolni.

Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 4. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztoszteronfokozó táplálékkiegészítők, DAA, Tribulus, ezek működnek, és nincs mellékhatásuk, de nagy eredményt nem hoznak.
2016. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kicsit félek az ilyenektől...
2016. febr. 4. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ezek nem szteroidok. De csodát ne várj.
2016. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezdtél el sportolni, akkor egyelőre NE vegyél ilyen kiegészítőket.

Nem azért, mert károsak, hanem mert a súlyzós edzésnek is tesztoszteronfokozó hatása van.

Ráadásul a megfelelő étrenddel is fontos, kiemelve a mikrotápanyagokat (vitaminok, ásványi anyagok, omega3).


Ha eddig nem sportoltál, ráadásul esetleg még sz4rul is étkeztél (sok egyszerű szénhidrát, sok telített zsír, kevés mikrotápanyag), akkor már a fenti változások is hatással lesznek a hormonrendszeredre.

Ezt a ráérsz fokozni később is.

2016. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Honnan lehet tudni, hogy egyáltalán van e rá szükség?

Nem várok csodát, jól tudom hogy csak a kitartó kemény edzés, és a helyes táplálkozás hoz eredményt, de mivel nem vagyok már mai gyerek, esetleg segíthet ez is.

2016. febr. 4. 11:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. febr. 4. 11:24
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
100%

Persze: propi, susta,ena. ;)

Amúgy meg hallgass az első válaszolóra.

2016. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Clomid és Adex elég jó kombó tesztófokozásra. A gyógynövényes vackoktól csodát nemérdemes várni, max kiegészítésnek jók.
2016. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Tesztoszteront nem növelik a teszto fokozó tápkiegek, a szervezetedben lévő teszto/ösztrogén arányon változtatnak csak.

Mellesleg ha sok káposztafélét fogyasztasz, ugyan az a hatása, mintha vennéd a méregdrága kiegeket.

2016. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!