Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukor elhagyása. Túl sovány...

Slim111 kérdése:

Cukor elhagyása. Túl sovány vagyok. Segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves srác vagyok. Rengeteg bőrproblémával szenvedek már 3 éve, és úgy döntöttem hogy csinálok magamon egy tisztitókúrát. Elkezdtem kihagyni a cukros dolgokat (csoki, üdítők, kávé.. tudom majdnem mindenben található, de úgy amikben a legtöbb van) Ugyanannyit eszek mint eddig, de nagyon lefogytam. Eddig is vékony voltam de most már szörnyen nézek ki. Arra gondoltam hogy protein + egy kis edzés nem-e segítene ezen? A cukrot nemszeretném folytatni mivel ekcémás vagyok, kiszeretnék ebből már gyógyulni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 7. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehéz teljesen kihagyni a cukrot, nekem sikerült, de ha a minimalizálás is elég neked, az jó.


Egyél többet. A fehérje és az edzés nem fog segíteni, a fehérje kevés kalóriát ad - vagy túltolod és az egészségtelen. Az edzés miatt pedig még többet kell enned, te pedig nem tudsz enni, a leírás alapján. Tanulj meg, muszáj, ha normálisan akarsz működni és kinézni. Egyél több zsírt vagy több szénhidrátot, lehet választani... Fehérjéből pedig amennyit kell, azt nem egészséges túl lent vagy túl magasan tartani.


Ha a kalóriabeviteled nem csökkent (szerintem igen, csak az ugyanannyi ételből hiányzik a sok cukor), akkor pedig menj orvoshoz.

2018. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg valami egészséges kaja amitől feltudnék szedni? Ismerek olyanokat akik rengeteg gyümölcsöt esznek és meg izmosak is melette..
2018. máj. 7. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Valamennyi cukor kell a szervezetnek, én is nagyon lefogytam amikor egy időre elhagytam, most nádcukrot eszem és mézzel iszom a teát, így visszajött pár kiló.
2018. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ekcémám van a glutént tejet és tejből készült élelmiszereket inkább kell kerülni de menj el glutén,laktóz allergia vizsgálatra és úgy kezd csak el ! Nekem kerülni kell a tejet cukrot búzát élesztőt bár nekem nem allergia hanem rezisztencia (azt jelenti , hogy minimális mennyiséget ehetek ritkán!)
2018. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam allergia vizsgálaton, csak azt tudtam meg hogy a spórakra meg virágporra vagyok. Vért is vettek, semmi glutén meg laktóz allergiát nemmondtak..
2018. máj. 8. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én most lehet oltári baromaságot mondok de az ételekre az allergia teszteket úgy tudom hogy gasztroenterológián csinálják

De bocs ha marhaság

2018. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább pont hogy segítettél ezzel nekem! Nem hallottam még erről.:) Köszi!
2018. máj. 20. 10:08
 8/8 anonim válasza:
A helyedben elmennék allergia vizsgálatra meg bőrgyógyászhoz. Nem minden esetben a cukor okozza a pattanásos bőrt,ez lehet akár glutén vagy tej allergia esetleg a zsiros dolgoktol vagy a hústól is akár. Minden esetre a gyümölcsök és zöldségek nem valószínű hogy bajt okoznak egywl belole sokat es mondjuk a tesztaetelek vagy rizs sok krumplis kaja segit hogy ne fogyj. De a bőrgyógyászhoz mindenképpen menj el szerintem
2018. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!