Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros pattanás szerű pötty,...

Piros pattanás szerű pötty, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell róla,hogy egy ideje (pár éve) már rajtam volt,csak sose vettem róla tudomást ,de most mégis érdekelne ,hogy mi lehet ez. Nem lehet kinyomni ,engem annyira nem is zavar .Csak érdekel ,hogy mi lehet ugyanis még nem találkoztam ezzel hasonlóval és nem tudom mihez kötni ,hogy mégis mi lehet ez :)

Az eggyik szemem alatt van,magától meg nem múlt el.


Kép a piros pöttyről:


[link]



2018. máj. 7. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ér anyajegy, fibróma is lehet. Nézesd meg.
2018. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feleségemnek volt ilyen vagy ehhez hasonló (mert a kép elég életlen) fiatal korában. Nem engedett senkit hozzányúlni, bár egyértelműnek tűnt, hogy egy kis duzzadt faggyúmirigy lehet a bőr mélyén, ami felette értágulatot okoz. Aztán később valamikor egy olyan kozmetikushoz került, akinek megengedte, hogy hozzányúljon, sikeresen el is távolította a felhalmozódott faggyút és eltűnt az értágulat.
2018. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!