Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyíregyháza Adamecz Imre...

Nyíregyháza Adamecz Imre háziorvost vagy Gerner László háziorvost ismeri -e valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Röviden elmesélném a történetet ,van egy háziorvosom akihez bejelentkeztünk a párommal 1 éve,az első pár hónapba rendes volt ,most meg az útobbi pár hónapba mint akit kicseréltek .Bemegyek elmondom a bajom ,de meg se vizsgál semmivel. Ha igazolást kérek ,akkor húzza a száját... hát én tudom hogy rosszul érzzem magam ,ne ő döntse már el. Főleg fiatalokat kérdeznék tudtok e valami jó fej orvost ,aki nem azt hiszi hogy hazudik az ember.. vagy erről a 2 orvosról mi a véleményetek .Köszönöm szépen a segítséget ,nekem valami normális orvos kell ,nem olyan aki teszik magasról arra ha beteg vagyok .

2018. máj. 10. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!