Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem tudom...

Mit csinaljak ha nem tudom felebreszteni a batyamat?

Figyelt kérdés
A batyam tegnap este bulizni volt, delre kellett volna a nagyszuleinkhez ebedre menni mert a szuleink elmentek kettesben kirandulni vadarnap estig. Probaltam 11kor felkelteni a batyamat kiabalassal, utessel, vizzel de nem kel fel egyszeruen. Lelegzik de nem mozdult mar meg miota reggel bementem hozza. Anyaek nem veszik fel. Ha nagyon berugott tortenhet ilyen?? Lehalabb fel liter vizet raontottem marma fejere, semmi. mit tegyek???
2018. máj. 19. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

:D


Telefonja csengőhangjára nem ébred fel, miután rátetted a fülére? Esetleg csiklandozd a talpát.

2018. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínűleg semmi baja, csak a berúgás miatt ilyen, ne aggódj. Egyedül nem tudsz elmenni?
2018. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már ott tartok h lehúztam az ágyról és nem mozdul. Mindent próbáltam. Hívtam már segítséget mert tuti baja van.
2018. máj. 19. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Részeg embernek ki kell aludni magát, ez van. Ébren voltál, mikor hazajött? Milyen volt?
2018. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tagadj mindent! :D
2018. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez kemény volt. Kiderült hogy nagymuterék már tök aggódtak, mert dél óta hivogatták de ugye nem vette fel mert le volt némítva. Én azt se tudtam hol a telefon. Hívtam a nagyszülőket de foglaltak voltak. Már pakolom össze a cuccaim, egyszer csak nagyapám teljes harckészültségben és idegességben megjelenik hogy mi a francot csinálunk még itthon. Megmuttatam neki a bátyám, próbálták felrázni izomból, semmi. Nagy nehezen hárman levittük az emeletről és bevitték a kórházba. Én meg full stresszben itthon ülök egyedül és nem is ebédeltem még. Remélem semmi komoly nincs..
2018. máj. 19. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Na és mi a sztori vége?
2018. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazan akartak anyaek elmondani.. Holnap jon haza a batyam. Azt hallottam vissza az egyik baratomtol akinek az idosebbik testverevel bulizott a tesom hogy tomeny italra vettek be xanaxokat es ezert aludt olyan mélyen.
2018. máj. 20. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez így orvosi kérdés.
2018. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!