Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítása mell...

Anyajegy eltávolítása mell alatt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melltartó vállpántnál 1db és mell alatt 2 db anyajegy lesz eltávolítva.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy műtét után nem lehet használni melltartót?

Ugye elvileg víz nem érheti, de én elég izzadós vagyok főleg mell alatt is ez mennyire okozhat gondot??



2018. máj. 23. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Tudod, ezt az orvosodtól kellett volna megkérdezned.


Le lesz ragasztva, és a területet kímélni kell, amíg az orvos mondja. Ennyi.

2018. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván majd megkérdezem tőle ha megyek műtétre.. Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
2018. máj. 23. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mell alatt még tini koromban, de akkor még elég aprócska melleim voltak és így nem okozott gondot. Nem érhette egy darabig víz, le kellett ragasztani. Azt mondta a fürdőruha nem fogja zavarni, inkább arra figyeljek, hogy ne érje napfény. Mára már alig maradt nyoma, 21 vagyok.
2018. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly szedtek le, illetve idén is kéne.

Én sportmelltartót hordtam (mondjuk azóta is azt hordok, mert jól tartja a kis 75/B-met, és sokkal kényelmesebb is). Olyat, aminek az alsó része pont "rálapult" a tapaszra, így nem is fájt. Persze a rendelőből kifele meg hazafele melltartó nélkül mentem, odafele meg pánt nélküliben, hogy ne kelljen levenni a pólót.

Én is nagyon izzadós vagyok, ráadásul nyáron vették le, de semmi probléma nem volt szerencsére, pedig sokszor átázik mellvonalban rajtam a ruha, annyira képes vagyok megizzadni ha meleg van...

2018. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Amúgy ez mennyi ideig tart? Igaz h csak pár perc az egész?

2018. máj. 24. 16:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy érzéstelenítő után mennyire fájt? Napokig?
2018. máj. 24. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, pár perc az egész, csak egy vágás.

Amikor elmúlik az érzéstelenítő hatása kicsit kellemetlen, meg alapból is inkább a kellemetlen szót használnám nem a fájdalmat. Húzódik a bőr, bök a varrat, vigyázni kell rá. De ha már leszedték és túlvan rajta az ember onnantól már felüdülés az egész.

2018. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Annyira parázok tőle :D

Már várom h túl legyek rajta...

Tegnap már konkrétan rémálmom volt tőle, h érzéstelenítő nélkül adta be a doki és belém vágta/csavarta/tekerte a szikét

(de beteg mi?!) 😁😁

2018. máj. 24. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az fájt mikor a bőrömbe szúrta a tűt, hogy érzéstelenítse a területet, utána nem éreztem semmit, de én is nagyon féltem. Éreztem, hogy egy vércsepp megindult lefelé az oldalamon, az kicsit furcsa volt...De tényleg pár perc alatt megvoltam és utána se fájt csak picit húzódott. Végig nagyon figyeltek rám, rendesek voltak.
2018. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm h írtál 😊
2018. máj. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!